FANDOM


Areszt śledczy w Radzyniu
Areszt Śledczy w Radzyniu
Areszt śledczy w Radzyniu
Miejscowość Lesznowola
Adres Lisówek 21 k/Grójca
Współrzędne geograficzne 51°54'04.8"N

20°55'24.7"E

Postacie związane z obiektem Lucy
Zobacz album obiektu
Areszt śledczy w Radzyniu - areszt śledczy, do którego trafiła Lucy. W tym samym czasie odbywał tam karę Wargacz, za wypuszczenie rozpłodowych byków z obory
Miejsce przesłuchań w areszcie

Miejsce widzeń z bliskimi

Cela w areszcie

Cela w areszcie

Podczas pobytu w areszcie Lucy uczyła kobiety, z którymi dzieliła celę, języka angielskiego. Poznała tam m. in. niejaką Zuzkę, niesłusznie oskarżoną o kradzież pieniędzy w sklepie, w którym pracowała. W jej sprawie Lucy wstawiła się po opuszczeniu aresztu u mecenasa Gabrielskiego, który dzięki Biskupowi Sądeckiemu podjął się wyciągnięcia Lucy z więzienia. Mecenas początkowo zamierzał odmówić, jednak ugiął się pod argumentem, ze dla mecenasa taka kradzież, to może i drobna sprawa, ale dla oskarżonej Zuzki - całe życie.
W areszcie Lucy odwiedził Kusy z Dorotką, na widzenie przyszła też podająca się za jej siostrę Monika.

Ławeczkowicze, będąc pod wpływem Mamrota, podjęli nieudaną próbę wyciągnięcia Lucy z aresztu, ale zamiast udało im się jednak wyrwać okno razem z kratą w celi Wargacza, który jednak z tej okazji nie skorzystał, bowiem i tak za klika dni wychodził.

Zobacz też

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki