FANDOM


Dziennikarz
Dziennikarz
Dziennikarz namawiający Michałową do wywiadu
Znany/znana jako {{{Pseudonim}}}
Miejsce zamieszkania brak informacji
Stan cywilny brak informacji (prawdopodobnie kawaler)
Wykształcenie brak informacji, prawdopodobnie średnie lub wyższe dziennikarskie
Zawód reporter prasowy
Rodzina brak informacji
Pierwszy odcinek
Potęga mediów (odc. 109)
Ostatni odcinek
Potęga mediów (odc. 109)

Dziennikarz (Bartłomiej Nowosielski) - postać epizodyczna serialu Ranczo, reporter najprawdopodobniej zatrudniony w brukowcu. Pojawia się tylko w 109. odcinku Potęga mediów.

Seria 9

Przyjeżdża do Wilkowyj celem zrobienia pikantnego wywiadu z Michałową, wcześniej umówiwszy się z nią przez telefon. Gospodyni świeżo upieczonego biskupa nie wie jednak, co kryje się pod ową "pikantnością" i wstępnie godzi się na przeprowadzenie wywiadu. W międzyczasie, oczekując na gospodynię, dziennikarz przychodzi do wilkowyjskiej knajpy, gdzie wpada mu w oko Wioletka - usiłuje ją poderwać w nachalny sposób, mając za nic jej stan cywilny. Akurat w knajpie przebywają Solejuk, Stach Japycz i Hadziuk, którzy są świadkami działań mężczyzny i - pamiętając o obietnicy danej Staśkowi - w wybitnie brutalny sposób wybijają mu z głowy plany o romansie z piękną barmanką.

Mocno poturbowany reporter wraca na plebanię zrobić wywiad z Michałową, jednak ta, dowiedziawszy się o niecnych zamiarach redaktora, każe mu się wynosić.

Postacie
Główne LucyKusyWójtKsiądz
Pierwszoplanowe CzerepachHalinaKlaudiaDudaWitebskiPolicjantWięcławskiWięcławskaWezółWioletkaLodziaKinga
Ławeczkowicze
i ich żony
Jan JapyczStachMichałowaSolejukSolejukowaHadziukHadziukowaPietrekJola
Drugoplanowe WezółowaBabkaDyrektorkaFrancescaMonikaOlaPolakowskiMyćkoWargaczJagnaMarianekSzymekKasiaJędrzejWojtekWeronkaMarek KaratJakub
Duchowni ks. Robertks. Maciejbp Sądecki
Epizodyczne DorotkaJasiekRysioMuniekZbyszekPółkotJerryMroczekBabcia LucyPaulStolarkiewiczBelgijkaZygmuntZbyszkoŁukasz BarańskiGufiZdrapekSchymallaCiotkaWeronika WięcławskaKaoWojewodaGrażynavan der WellPręgaHryćkoWięcekWinieckiBąkIgnaczakBorczukBartkowiakKusibaToniNamRembikJulkaKlugeNotzekMarysiaSkinVitoKurawskiMazurPopieluchMartaBieżunWargaczowaMyćkowaZosiaMatka ZosiProfesorGumkoDzikiMatematykBiolożkaFizyczkaChemiczkaGeografkaHistorykBacułaZielińskiGabrielskiKowalskiŁukasz (reżyser)LeśnikSzef partiiSekretarz partiiDziennikarzNaczelnyRomanPatrycja ZwinekTomasik
Ranczo Wilkowyje LouisEmanuel
Pozostali Postacie skrajnie epizodyczneZosia Tao Więcławska
Postacie wspominane w RanczuZmarła żona Kusego
Zwierzęta Hot Dog