FANDOM


Głos Wilkowyjski - gazeta założona i prowadzona przez Tomasza Witebskiego po zakończeniu działalności "Wieści Gminnej" oraz "Wieści Parafialnej". W przeciwieństwie do nich była w pełni niezależna.

Z czasem gazeta zaczęła notować spadek czytelności, redaktor zastanawiał się nad jej zamknięciem. Po powrocie Czerepacha do Wilkowyj w III serii i założeniu przez niego koncernu medialnego, w którym zatrudniony został Witebski, "Głos" przestał się ukazywać, a w jego miejsce pojawiło się plotkarskie pismo Lustro Gminy. Po ucieczce Arkadiusza i zamknięciu redakcji, "Lustro" przestało się ukazywać, jednak polonista nie zdecydował się na wznowienie poprzedniej gazety. Jakiś czas później powstała lokalna telewizja internetowa, a dzięki dofinansowaniu na komputery w gminie praktycznie każdy mieszkaniec Wilkowyj miał dostęp do sieci, przez co wydawanie gazety przestało mieć sens.

Zobacz też

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki