FANDOM


Gospodarstwo Hryćki
Gospodarstwo Hryćki2
Gospodarstwo Hryćki
Miejscowość Kołacz
Adres Kołacz 7
Współrzędne geograficzne 52°4'57.72"N

21°49'44.29"E

Postacie związane z obiektem Hryćko, Halina, Lodzia, Stasiek
Zobacz album obiektu

Gospodarstwo Hryćki - gospodarstwo, którego właścicielem jest Hryćko. W skład gospodarstwa wchodzą budynki gospodarcze i dom mieszkalny.

W odc.63 (Przewroty kopernikańskie) do gospodarstwa Hryćki przychodzi komisja ds. traktowania zwierząt w składzie: Halina Kozioł, Leokadia Czerepach i Policjant Stasiek. Kiedy nikt nie reaguje na pukanie do drzwi domu, z obory dobiegają krzyki i wrzaski. Nie zastanawiając się ani chwili Halina i Lodzia wyrywają Staśkowi pistolet i policyjną pałkę i biegną w kierunku obory. Kiedy okazuje się, że Hryćko znęcał się nad koniem Halina i Lodzia same wymierzają sprawiedliwość okrutnemu mężczyźnie, bijąc go gdzie popadnie. Dopiero interwencja Staśka zdołała powstrzymać kobiety. Sam Hryćko dostaje od komisji ostatnie ostrzeżenie, bo jak sytuacja się powtórzy to komisja wróci do niego i zrobi mu jesień średniowiecza.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki