FANDOM


Koziol mocny

Butelka Kozioła Mocnego

Kozioł Mocny - wino owocowe (napój winopodobny aromatyzowany), wyrób reklamowy Polskiej Partii Uczciwości. Zawiera 12% alkoholu. Na etykiecie umieszczona jest podobizna senatora Kozioła i logo PPU, pod nią znajduje się jeden ze sloganów partii.

Butelka Kozioła Mocnego została zaprezentowana w domu Senatora przez Czerepacha w pierwszym odcinku VII serii. Produkt przypada szefowi partii do gustu, Halina zaś nastawiona jest do niego niezbyt entuzjastycznie. Napój szybko staje się popularnym trunkiem, zwłaszcza w regionie - również pijaczkowie z Ławeczki czasowo przerzucają się z Mamrota na Kozioła.

Slogany PPU na etykietach

  • "Przeciw bogaczom i niesprawiedliwości - Polska Partia Uczciwości"
  • "Zmniejszyć podatki, bronić wolności - Polska Partia Uczciwości"
  • "Żądamy w każdej dziedzinie równości - Polska Partia Uczciwości"

Cytaty o Koziole Mocnym

  • "To jest nowa jakość marketingu politycznego. Przełamanie wszystkich barier. Strzał w samo serce wyborcy, w jego świadomość i podświadomość! Jak wynalezienie prochu, koła, żarówki, promu kosmicznego!" - Czerepach
  • Stach Japycz: "Słodkie. Dobre!"
    Hadziuk: "I moc swoją ma!"
    Solejuk: "A jak!"
  • "Do krainy wiecznej szczęśliwości razem z Partią Uczciwości!" - ironiczny slogan Haliny Kozioł

Zobacz też

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki