FANDOM


Marta
Marta1
Marta
Znany/znana jako {{{Pseudonim}}}
Miejsce zamieszkania brak informacji (prawdopodobnie Lublin)
Stan cywilny panna
Wykształcenie średnie, w trakcie studiów wyższych
Zawód studentka psychologii
Rodzina brak informacji
Pierwszy odcinek
Zemsta i wybaczenie (odc. 52)
Ostatni odcinek
Zemsta i wybaczenie (odc. 52)
Zobacz album postaci

Marta (Monika Buchowiec) - postać epizodyczna serialu Ranczo, studentka psychologii, przyjaciółka Klaudii Kozioł. Pojawia się tylko w odc.52 - Zemsta i wybaczenie.

Seria 4

Marta przyjeżdża razem z Klaudią do Wilkowyj, aby napisać pracę studencką na temat psychologii wybaczania. Ojciec Klaudii - przyzwyczajony do tego, że córka do tej pory przywoziła swoich chłopaków - początkowo myśli, że Marta jest partnerką (w sensie uczuciowym) jego córki. Przerażony własnymi myślami przez przypadek podgląda Martę podczas przebierania się. Klaudia idzie razem z przyjaciółką do proboszcza, swojego stryjka, aby wspólnie namówić go do zgody z wójtem. Ten jednak odmawia. Po przegranych przez Kozioła wyborach Marta i Klaudia starają się nakłonić byłego wójta do zwierzeń, a wszystkie jego wypowiedzi skrzętnie notują. Później dziewczyny zastają już pogodzonych braci bliźniaków, rozdają im też po raz drugi psychotesty. Marta i Klaudia przyznają się, że namówiły wójta i księdza do zgody, aby napisać pracę na studia.

Ciekawostki

  • Marta bardzo lubi potakiwać Klaudii, w tym odcinku najczęściej z jej ust pada słowo "No!".
  • W napisach końcowych odtwórczyni roli Marty jest przedstawiona jako Monika Muchowiec - lecz ponad wszelką wątpliwość był to błąd, a nazwisko aktorki brzmi Buchowiec.

Zobacz też

Postacie
Główne LucyKusyWójtKsiądz
Pierwszoplanowe CzerepachHalinaKlaudiaDudaWitebskiPolicjantWięcławskiWięcławskaWezółWioletkaLodziaKinga
Ławeczkowicze
i ich żony
Jan JapyczStachMichałowaSolejukSolejukowaHadziukHadziukowaPietrekJola
Drugoplanowe WezółowaBabkaDyrektorkaFrancescaMonikaOlaPolakowskiMyćkoWargaczJagnaMarianekSzymekKasiaJędrzejWojtekWeronkaMarek KaratJakub
Duchowni ks. Robertks. Maciejbp Sądecki
Epizodyczne DorotkaJasiekRysioMuniekZbyszekPółkotJerryMroczekBabcia LucyPaulStolarkiewiczBelgijkaZygmuntZbyszkoŁukasz BarańskiGufiZdrapekSchymallaCiotkaWeronika WięcławskaKaoWojewodaGrażynavan der WellPręgaHryćkoWięcekWinieckiBąkIgnaczakBorczukBartkowiakKusibaToniNamRembikJulkaKlugeNotzekMarysiaSkinVitoKurawskiMazurPopieluchMartaBieżunWargaczowaMyćkowaZosiaMatka ZosiProfesorGumkoDzikiMatematykBiolożkaFizyczkaChemiczkaGeografkaHistorykBacułaZielińskiGabrielskiKowalskiŁukasz (reżyser)LeśnikSzef partiiSekretarz partiiDziennikarzNaczelnyRomanPatrycja ZwinekTomasik
Ranczo Wilkowyje LouisEmanuel
Pozostali Postacie skrajnie epizodyczneZosia Tao Więcławska
Postacie wspominane w RanczuZmarła żona Kusego
Zwierzęta Hot Dog