FANDOM


500px-Flag of New York City.svg.png

Flaga Nowego Jorku

430px-Seal of New York City.svg.png

Pieczęć Nowego Jorku

Nowy Jork (ang. New York) - miasto w stanie Nowy Jork, największe pod względem liczby ludności miasto w Stanach Zjednoczonych.

Nowy Jork w serialu Ranczo

W mieście tym mieszkała Lucy Wilska, zanim przybyła do Wilkowyj. Posiada tam mieszkanie, które wynajmuje. W Nowym Jorku wzięła ślub cywilny z Louisem.

W VIII serii w nowojorskiej galerii Marka Taylora ma miejsce wystawa obrazów Kusego. Autor nie mógł jednak pojawić się na niej osobiście, gdyż odmówiono mu wizy - reprezentuje go agentka Monika.

W serii X w Nowym Jorku mieszka Lucy wraz z córką Dorotką, w jej dawnym mieszkaniu. Lucy pracuje tam w agencji reklamowej i otrzymuje korzystną propozycję dalszej pracy w Stanach, jednak kontrakt jest na cztery lata. Ostatecznie Lucy wraca z Dorotką do Polski w 130 odcinku.

Postacie związane z Nowym Jorkiem

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki