FANDOM


Powieść Ranczo 2

Okładka powieści Ranczo 2

Powieść Ranczo 2-1

Okładka powieści Ranczo 2

Powieść Ranczo 2 - powieść na podstawie serialu Ranczo napisana przez scenarzystów serialu, czyli Roberta Bruttera i Jerzego Niemczuka. Premiera powieści odbędzie się 20 listopada 2014.

Szczegóły

Opis

Książkowa wersja drugiego sezonu "Rancza", ulubionego serialu milionów Polaków!

Opowieść dla wszystkich, którzy pokochali perypetie mieszkańców Wilkowyj. Kultowe dialogi, duża dawka humoru i wątki, które nie pojawiły się w wersji telewizyjnej!

Druga część "Rancza" wypełniona jest marzeniami. Lucy chce Kusego, Kusy sztuki, Stach JapyczMichałowej, doktor WezółSzkotów, ale tylko w sensie zawodowym. Wójt chce Violetki, w sensie jak najbardziej prywatnym, którą także, a nawet jeszcze bardziej chce policjant. Jeśli dodać do tego Pietrka, który chce Klaudii i Więcławskiego, który z kolei chce rozwodu – to robi się naprawdę niezły festiwal życzeń.

Czytaj i śmiej się do łez! [1]

Przypisy

  1. Opis pochodzi ze strony http://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka/3112/Ranczo-2---Robert-Brutter

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki