FANDOM


Przystanek autobusowy
Przystanek autobusowy
Miejscowość Jeruzal
Adres ul. Rynek
Współrzędne geograficzne 52°03'55.36"N

21°50'51.72"E

Postacie związane z obiektem Wszyscy
Zobacz album obiektu
JeruzalSat.GIF

Jeruzal z satelity. Kliknij, aby powiększyć

MapaPolskiJeruzal.JPG

Jeruzal na mapie. Kliknij, aby powiększyć

Przystanek autobusowy - miejsce "kontaktu ze światem" mieszkańców Wilkowyj. Lucy po raz pierwszy styka się z Wilkowyjami wysiadając na nim po przejeździe z Warszawy. Klaudia co tydzień czeka tu na autobus do szkoły w Radzyniu. Na przystanku Pietrek żegna się czule z kolegami przed wyjazdem do Londynu. Solejukowa odjeżdża z niego razem ze swoim synem Szymkiem do Warszawy na uroczystości wręczenia geniuszowi dyplomu oraz do Radzynia z dwoma synami wpłacić 55 000 zł na konto. Przystanek to miejsce gdzie Czerepach żegna się z Lodzią, która wyjeżdża na kurs do Brukseli. Przystanek autobusowy jest również miejscem picia Mamrota przez zwolnionego z pracy Arkadiusza Czerepacha. Wilkowyjski przystanek jest również miejscem początku i końca związku Jagny i Fabiana.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki