FANDOM


Radio Mamrot

92-2
Taką nazwę można nadać audycji wyemitowanej przez Nowe Radio Wilkowyje w odc. 92 pod tym samym tytułem. Nazwa ma swoje źródło w znanym skądinąd, popularnym napoju alkoholowym, którym raczyli się na słynnej ławeczce Solejuk, Hadziuk i Stach, usilnie namawiając do aktywnego współudziału Pietrka, który początkowo usiłował odmówić, zasłaniając się obowiązkami redakcyjnymi.
92-5
Opór ten został szybko przez kolegów przełamany, a że wskutek nadużycia wina marki Mamrot Pietrek stracił władzę w nogach, koledzy, z wyjątkiem Stacha, który zasnął na ławeczce, postanowili pomóc kumplowi, doprowadzając go na miejsce pracy. Tamże, wobec faktu, iż możliwość czytania jakoś tak stała się Pietrkowi niedostępna, uznali że audycja przebiegnie w formule wywiadu z ciekawym człowiekiem, gdzie owymi "człowiekami" mieli się stać Hadziuk i Solejuk. Audycja rozwijała się w najlepsze, gdy rozwścieczone Jola i Hadziukowa położyły jej kres.

Opowiedziane dowcipy

 • Dowcip opowiedziany przez Hadziuka
  • Wchodzi baba do autobusu i pyta kierowcy:
   - Panie, jaki to jest autobus?
   A on mówi:
   - Czerwony.
   A ona:
   - Ale dokąd?
   - Do połowy, dalej szyby są
 • Dowcip opowiedziany przez Solejuka
  • "Przychodzi baba do lekarza z czarnym językiem, a lekarz pyta, co się stało? A baba na to: Rozbiłam pół litra na asfalcie"
 • Dowcip opowiedziany przez Pietrka
  • "Przychodzi baba do lekarza i mówi: Pies mnie pogryzł. Lekarz na to: I co był wściekły? Zaś kobieta na to: No, zadowolony to on nie był"
 • Dowcip opowiedziany wspólnie:
  • Pietrek:"A dlaczego blondynka sypie ziarno do kibla?"
   Hadziuk i Solejuk chórem: '"Bo karmi WC-kaczkę!"

Zobacz też

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki