FANDOM


Redaktor naczelny Super Faktów
Naczelny
Redaktor naczelny
Znany/znana jako {{{Pseudonim}}}
Miejsce zamieszkania Warszawa
Stan cywilny brak informacji
Wykształcenie najprawdopodobniej wyższe (dziennikarskie lub inne humanistyczne)
Zawód dziennikarz, redaktor naczelny gazety Super Fakty
Rodzina brak informacji
Pierwszy odcinek
Boska cząstka (odc. 110)
Ostatni odcinek
Zamrożony kapitał (odc. 114)

Redaktor naczelny Super Faktów, Naczelny (Jarosław Gajewski) - postać epizodyczna serialu Ranczo. Pojawia się po raz pierwszy w odcinku 110 Boska cząstka. Jego podwładną jest Ola - dziennikarka i asystentka wicepremiera Czerepacha.

Przed akcją serialu

Naczelny jest postacią epizodyczną, toteż nie wiemy praktycznie nic o jego przeszłości. Możemy tylko podejrzewać, że od dłuższego czasu pracuje z Olą, ponieważ zgadza się na przeprowadzenie przez nią ryzykownej prowokacji dziennikarskiej.

Seria 9

Redaktor naczelny razem z Olą postanawia pogrążyć władze PPU, zbierając kompromitujące materiały na ich temat, a następnie wydać cykl artykułów w swojej gazecie, które mają upokorzyć Kozioła i Czerepacha. Mało tego, Ola postanawia napisać książkę kompromitującą PPU, co spotyka się z aprobatą redaktora.

Zobacz też

Postacie
Główne LucyKusyWójtKsiądz
Pierwszoplanowe CzerepachHalinaKlaudiaDudaWitebskiPolicjantWięcławskiWięcławskaWezółWioletkaLodziaKinga
Ławeczkowicze
i ich żony
Jan JapyczStachMichałowaSolejukSolejukowaHadziukHadziukowaPietrekJola
Drugoplanowe WezółowaBabkaDyrektorkaFrancescaMonikaOlaPolakowskiMyćkoWargaczJagnaMarianekSzymekKasiaJędrzejWojtekWeronkaMarek KaratJakub
Duchowni ks. Robertks. Maciejbp Sądecki
Epizodyczne DorotkaJasiekRysioMuniekZbyszekPółkotJerryMroczekBabcia LucyPaulStolarkiewiczBelgijkaZygmuntZbyszkoŁukasz BarańskiGufiZdrapekSchymallaCiotkaWeronika WięcławskaKaoWojewodaGrażynavan der WellPręgaHryćkoWięcekWinieckiBąkIgnaczakBorczukBartkowiakKusibaToniNamRembikJulkaKlugeNotzekMarysiaSkinVitoKurawskiMazurPopieluchMartaBieżunWargaczowaMyćkowaZosiaMatka ZosiProfesorGumkoDzikiMatematykBiolożkaFizyczkaChemiczkaGeografkaHistorykBacułaZielińskiGabrielskiKowalskiŁukasz (reżyser)LeśnikSzef partiiSekretarz partiiDziennikarzNaczelnyRomanPatrycja ZwinekTomasik
Ranczo Wilkowyje LouisEmanuel
Pozostali Postacie skrajnie epizodyczneZosia Tao Więcławska
Postacie wspominane w RanczuZmarła żona Kusego
Zwierzęta Hot Dog