FANDOM


Strona Michałowej

Strona Michałowej

Strona Michałowej - strona internetowa dla gospodyń księżowskich prowadzona przez Michałową, utworzona na jej prośbę przez księdza Macieja. Znajduje się pod adresem www.michalowa.pl. Jest to prosta witryna składająca się z blogu, forum i podstrony z danymi kontaktowymi.

Strona od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród gospodyń na plebaniach, już pierwszego dnia zarejestrowało się na niej kilkadziesiąt kobiet. Jednocześnie od razu wzbudziła kontrowersje wśród samych księży, którzy zaczęli wydzwaniać na wilkowyjską plebanię z prośbą o zaprzestanie działalności. Pogłoski docierają do samego biskupa Sądeckiego, który w tej sprawie pilnie udaje się do Wilkowyj na naradę z bpem Koziołem, obaj jednak nie znajdują żadnych przesłanek nakazujących zamknięcie forum. Ostatecznie bp Sądecki podejmuje decyzje, żeby dodać komunikat na stronie, iż jest ona prowadzona za jego osobistą zgodą.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki