FANDOM


Johnnie walker

Johnnie Walker - jedna z najbardziej znanych marek whisky na świecie

21-8

Ławeczkowicze raczą się whisky

Whisky (czytaj: łiski) - napój alkoholowy powstały z destylacji zacieru zbożowego i poddawany dojrzewaniu w drewnianych (głównie dębowych) beczkach. Jest kojarzony najczęściej z krajami anglosaskimi, produkowany między innymi w Szkocji, Irlandii (pisownia: whiskey), Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Whisky w serialu Ranczo

Trunek ten przywozi z Londynu Patryk Pietrek. W odc. 21 Jesienna burza częstuje nim swoich kolegów na ławeczceŁaweczkowicze uważają, że whisky jest mdła i słaba, a w smaku podobna do samogonu. Solejuk twierdzi, że Mamrot jest lepszy od whisky, ponieważ whisky "idzie tylko w nogi", a Mamrot działa na wszystko, czyli odbiera wszelkie zmysły.

Wcześniej, po wygraniu przez Kozioła wyborów na wójta, Więcławski wręcza mu w prezencie m.in. butelkę "szkockiej" whisky wyprodukowanej na Syberii.

Osoby, które piły whisky

Cytaty o whisky

  • "Względem mocy ujdzie. W smaku jakby samogon... tylko mgły trochu." - Solejuk

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki