FANDOM


Zygmunt
Zygmunt
Zygmunt
Znany/znana jako {{{Pseudonim}}}
Miejsce zamieszkania Lublin
Stan cywilny kawaler
Wykształcenie średnie, w trakcie studiów wyższych
Zawód student psychologii
Rodzina brak informacji
Pierwszy odcinek
Szok poporodowy (odc. 40)
Ostatni odcinek
Szok poporodowy (odc. 40)
Zobacz album postaci

Zygmunt (Paweł Ciołkosz) - epizodyczna postać serialu Ranczo, jeden z chłopaków Klaudii Kozioł. Pojawia się tylko w odc. 40 - pierwszym odcinku IV serii ("Szok poporodowy")

Jest studentem IV roku na uniwersytecie w Lublinie. Pisze pracę magisterską z psychoanalizy.

Seria 4

Zygmunt przyjeżdża razem ze swoją dziewczyną - Klaudią Kozioł - do domu jej rodziców, do Wilkowyj. Okazuje się, że tak jak córka wójta, studiuje on psychologię na IV roku - aktualnie pisze pracę z psychoanalizy.

Przy śniadaniu interpretuje sny wójta bardzo niekorzystnie dla samego zainteresowanego - uważa, że Paweł boi się utraty sił witalnych i władzy. Swoimi wypowiedziami wywołuje konsternację Klaudii i Haliny oraz zdenerwowanie wójta. Ojcu swej dziewczyny radzi zgłosić się do lekarza - Zygmunt twierdzi, że sny mogą świadczyć o początkach depresji.

Później, będąc na spacerze z Klaudią, znowu spotyka jej ojca, który po spędzeniu kilku upojnych chwil z Wezółową był w znakomitym nastroju i powiedział zdumionemu Zygmuntowi, że sam się wyleczył z depresji - metodami, których nie zna żaden psycholog.

Zobacz też

Postacie
Główne LucyKusyWójtKsiądz
Pierwszoplanowe CzerepachHalinaKlaudiaDudaWitebskiPolicjantWięcławskiWięcławskaWezółWioletkaLodziaKinga
Ławeczkowicze
i ich żony
Jan JapyczStachMichałowaSolejukSolejukowaHadziukHadziukowaPietrekJola
Drugoplanowe WezółowaBabkaDyrektorkaFrancescaMonikaOlaPolakowskiMyćkoWargaczJagnaMarianekSzymekKasiaJędrzejWojtekWeronkaMarek KaratJakub
Duchowni ks. Robertks. Maciejbp Sądecki
Epizodyczne DorotkaJasiekRysioMuniekZbyszekPółkotJerryMroczekBabcia LucyPaulStolarkiewiczBelgijkaZygmuntZbyszkoŁukasz BarańskiGufiZdrapekSchymallaCiotkaWeronika WięcławskaKaoWojewodaGrażynavan der WellPręgaHryćkoWięcekWinieckiBąkIgnaczakBorczukBartkowiakKusibaToniNamRembikJulkaKlugeNotzekMarysiaSkinVitoKurawskiMazurPopieluchMartaBieżunWargaczowaMyćkowaZosiaMatka ZosiProfesorGumkoDzikiMatematykBiolożkaFizyczkaChemiczkaGeografkaHistorykBacułaZielińskiGabrielskiKowalskiŁukasz (reżyser)LeśnikSzef partiiSekretarz partiiDziennikarzNaczelnyRomanPatrycja ZwinekTomasik
Ranczo Wilkowyje LouisEmanuel
Pozostali Postacie skrajnie epizodyczneZosia Tao Więcławska
Postacie wspominane w RanczuZmarła żona Kusego
Zwierzęta Hot Dog